Hakkımızda

KBB Klinik çekirdek kadrosu 1992 yılı temmuz ayında oluşmuştur. 28 senedir Bayındır Söğütözü Hastanesinde çalışan bu grup kendi içinde branşlaşarak modern KBB Tıbbı ve Cerrahisinin gereklerini yerine getirmektedir. 2008 senesinde Bayındır İçerenköy Hastanesi KBB Bölümünü de içine katan grubumuz 2019 yılında ise Bayındır Levent Tıp Merkezi KBB Bölümünü de dahil ederek ailesini büyütmüştür. 3 Hastane KBB Klinikleri her bakımdan bir koordinasyon içinde çalışmaktadır, gerektiğinde konsültan düzeyinde poliklinik ve ameliyat amaçlı yerinde destek verilmektedir. Sözü edilen branşlaşma doğrultusunda her alanın cerrahisi en deneyimli elden yürütülmekte ve bu karşılıklı destek İstanbul Ankara arasında da sürdürülmektedir.

Tanı ve Tıbbi – Cerrahi tedavi sırasında kullanılan ekipmanlar teknolojinin en yenisi olup KBB Klinik Deneyimi yalnızca Türkiye Çapında değil tüm Dünyada bilimsel etkinliklerde yönlendirici değer taşımaktadır birçok alanda öncü olmaktadır.

Hekim gücünün yanısıra işitme ve denge hastalıklarının değerlendirilmesi ve tedavisi için oluşan ekip alanında evrensel değerleri içinde barındıracak yetkinlikte olup kanıta dayalı tıp farkındalığında görevini sürdürmektedir. KBB Klinik Web Sitesinin yeni nesil ara yüzü ile sizlere daha etkili hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Diğer kullanıcılarında paylaşımında sakınca görmediğiniz sorularınızı (kişisel verileri koruma duyarlılığı içinde) dışa açık biçimde yanıtlamaya hazır olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Bu vesile ile 2020 yılının sağlıklı, mutlu ve esenlik dolu geçmesini dileriz.
KBB Klinik